Rodinné domy typu C

V rámci projektu vzniklo deset dvoupodlažních rodinných domů typu C, obdélníkového půdorysu, kategorie 4+kk a 5+kk. Stavby moderního vzhledu jsou jednoduché, z kompaktního objemu vyrůstá pouze hmota elegantního nárožního balkonu. Prostorná společenská zóna domu umístěná ve spodním podlaží je otevřena přes francouzské dveře do zahrady, zatímco druhé podlaží nabízí budoucím uživatelům dostatek soukromí s výhledem do krajiny. Architektonickým tvaroslovím navazují domy typu C na charakter celého obytného souboru. Jako základní povrch staveb byl zvolen dřevěný obklad, jehož přírodní vzhled podtrhuje chatový ráz zástavby. Jednotlivé domy jsou pak doplněny variantami s omítkou, kdy jsou zvoleny ne příliš pestré, ale spíše přírodně působící barvy.

 

/www/data/imgs/01289l.jpg

Standardní vybavení domů typu C
 


Skladbami konstrukcí splňují domy požadavky na kvalitní energetický standard. Pro obálku budovy je zvolena praxí prověřená keramická cihla HELUZ FAMILY, která kromě stabilních tepelně izolačních parametrů vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Tepelná úspora pak šetří Vaši peněženku.

 

Stupeň dokončení:

Dům si můžete pořídit ve třech stupních dokončení.

SNK = Stavba na klíč. Provedení stavby včetně veškerého standardního vybavení.

SND HOBBY* = Provedení stavby kromě těchto částí standardního vybavení : zařizovací předměty, vnitřní dveře včetně obložkových zárubní, keramické obklady a dlažby, podlahová krytina a malby.

SND PROFI* = Provedení stavby kromě těchto částí standardního vybavení: zařizovací předměty, vnitřní dveře včetně obložkových zárubní, keramické obklady a dlažby, podlahová krytina, sádrokartonové konstrukce, vnitřní povrchy stěn, podlahy (včetně tepelných izolací), podlahové topení včetně kotle, instalace (z instalací bude proveden pouze přívod plynu pro kotel drážkou ve zdi, voda a elektřina budou dovedeny jen do interiéru).

Termín výstavby:
Začátek výstavby 2014. Dokončení domů do 08/2015.

* Informace o ceně SND HOBBY a PROFI v kanceláři firmy PICADOR

K celkovým velmi dobrým tepelněizolačním vlastnostem domu patří také velmi kvalitní okna, opatřena izolačním trojsklem. Probarvená dekorační silikátová omítka tvoří vnější povrchy. Je zvolena ve dvou barevných odstínech - tmavě šedém a červeno hnědém (varianta tmavě modrá). Omítané plochy budou plnoplošně vyztužené armovací síťovinou. Povrchy s dřevěným obkladem jsou tvořeny dřevěnými prkny ze severského modřínu. Vytápění domů je řešeno kvalitním plynovým kondenzačním kotlem a kvalitním podlahovým topným systémem, který je zejména vhodný při velkoplošném prosklení. K pocitu pohodlí v interiéru domů přispívají dále kvalitní bezúdržbové laminátové, podlahy rakouské značky EGGER ve všech obytných místnostech, dále kvalitní dlažby a obklady v koupelně a na WC italských značek Atlas Concorde a Arménie by Arte Casa, velmi kvalitní zařizovací předměty od švédské firmy GUSTAVSBERG a nakonec i kvalitní provedení interiérových dveří.

Dispozice

/www/data/imgs/01290l.jpg


Domy typu „C“ přístupné z jižní strany, jsou od obytné ulice odděleny zelenou předzahrádkou. Ze zádveří se vstupuje do technické místnosti a dále do chodby se schodištěm. Z chodby je pak přístup na WC a do kuchyně, spojené s jídelním koutem a obývacím pokojem. Obývací pokoj je orientován velkou prosklenou plochou na západní či východní terasu, která je přístupná i z kuchyňského koutu. Na obývací pokoj pak u domů SO 01-06 navazuje ložnice, která je francouzskými dveřmi propojena se severní částí pozemku. V zádveří je počítáno s prostorem na vestavěnou skříň a pod schodištěm je zbudovaný malý sklad. Ze schodišťové haly v 2. nadzemním podlaží jsou přístupné všechny ostatní místnosti. Nachází se zde ložnice rodičů, koupelna s WC a dva dětské pokoje. Z ložnice rodičů je přístupný rohový balkon. Dům má k dispozici garáž, která je dostatečně velká i pro umístění nezbytného sportovního a technického vybavení uživatelů domu. Před garáží se nachází další venkovní stání pro automobil.

/www/data/imgs/01291m.jpg

Rodinné domy SO01 - SO06, SO13 - SO16, Typ C

Označení Kategorie Užitná plocha m2 Garážm2 Pozemek*m2 SNK vč. DPH a pozemku
SO01 5+kk 135 24 987 prodaný
SO02 5+kk 135 24 829 prodaný
SO03 5+kk 135 24 853 prodaný
SO04 5+kk 135 24 932 prodaný
SO05 5+kk 135 24 1023 prodaný
SO06 5+kk 135 24 1332 prodaný
SO13 4+kk 120 24 721 prodaný
SO14 4+kk 120 24 688 prodaný
SO15 4+kk 120 24 651 prodaný
SO16 4+kk 120 24 653 prodaný

/www/data/imgs/01330l.png

Připojené obrázky