Finanční a hypoteční servis

Hypotéka je dnes obvyklým způsobem financování nemovitostí, avšak vzhledem k množství nabízených hypotečních produktů vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Aby Vaše hypotéka byla skutečně tou nejlepší právě pro Vás a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, jsou zde pro Vás připraveny služby našich finančních poradců.

/www/data/imgs/00223m.jpg


Část kupní ceny lze financovat individuálním splátkovým kalendářem nebo pomocí hypotečního úvěru.
Tento způsob financování má svá specifika, která je třeba předem projednat individuálně v realitní kanceláři.


K financování Vašeho nového bydlení můžete využít hypotečního úvěru. Tento způsob financování je vhodný pro všechny - tedy i pro ty, kteří disponují celou potřebnou hotovostí ke koupi nemovitosti, ale nechtějí na ni vynaložit všechny své prostředky. Kvalitní služby našich finančních poradců Vám pomůžou při hledání nejlepšího financování Vaší vysněné nemovitosti a můžou přinést nemalé úspory dosažením

 

* snížení úrokové sazby
* možnosti znaleckého odhadu nemovitosti ZDARMA.
* snížení bankovních poplatků za zpracování úvěru
* kompletního administrativního servisu ZDARMA

Kvalitní servis je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení.
Spolupracujeme se všemi hypotečními domy, a jsme tak schopni Vám představit celou aktuální nabídku hypotečních produktů. Společně s Vámi pak vybereme nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem hypotečního financování Vás bezpečně provedeme.